Suvi 2023 Haapsalu Kuursaalis

Tere tulemast Haapsalu Kuursaali – ühte Eesti kõige ilusamasse suverestorani. Ja mitte ainult, meie eelmisel aastal uuenduskuuri läbinud maja on ka muljetavaldav sündmustepaik!

Oleme elevil, et saame sind oma mereäärses majas tervitada ning kutsuda sel suvel erinevaid sündmusi nautima. Meie kireks on luua unustamatuid hetki ja elamusi, mis jäävad teile kauaks meelde. Olgu see tore kontsert-õhtusöök, särtsakam pidu või mõni muidu tore restorani külastus, oled meie juurde alati oodatud.

Kas oled selle suve meeldejäävateks kogemusteks valmis?
PILETID MEIE SÜNDMUSTELE SAAD OSTA SIIT

Kui jõudsid siia lehele hoopis sooviga enda tähtsat sündmust meie juures korraldada, siis ka see on võimalik ja ootame sinu kirja aadressile haapsalu@kuursaal.ee.

Gram-Of-Fun 27.05 Haapsalu Kuursaalis

Kuulates Gram-Of-Fun loomingut, joonistub vaieldamatult välja pundi ainulaadsus, katsetamisjulgus ning eriilmeliste toonide ning mõjutuste summa. Nad ei pelga eksperimenteerida ja puudutavad erinevaid muusikastiile – näiteks funk, soul, indie, altpopp ja elektronica.

Öömaja 02.06 Haapsalu Kuursaalis

2. juunil ootame sind Haapsalu Kuursaali, kuna külas on Öömaja DJ-d Indrek Alev ja Andres Alev, et kostitada teid hea muusikaga! Kaasas on neil disco ja house’i parimad palad.
Öömaja nime taga peitub juba kümne aasta jagu raadiosaateid ning tantsumuusika pidusid, millega on rännatud läbi Eesti.

Daniel Levi 10.06 Haapsalu Kuursaalis

Viieliikmelist Daniel Levi nautima tulles garanteerime sulle ajatu popsaundi, mis hõõgub souli, funk’i, R’n’B ja roki elementidest, mida seob kokku tugev sõnum ja jõuline energia ning mis nakatab kuulajat esimese hooga. Oleme veendunud, et Daniel Levi Viinalassi emotsionaalselt laetud laulukirjutamine ja ainulaadne kohalolek ei jää kellelgi märkamata!

Ilus Heli DJ Liisi Voolaid & Girti Suun 17.06 Haapsalu Kuursaalis

DJ duo Ilus Heli – Liisi Voolaid ja Girti Suun on koos plaate keerutanud üle kümne aasta. Palju ilusaid ja rajusid hetki läbi ajatu souli, funki, rnb, hiphopi, maailmamuusika ja elektrooniliste radade. Mikstuuri lendab kõik, millel on gruuvi ja head minekut!

Marek Sadam kontsert-õhtusöök 28.06 Haapsalu Kuursaalis

Tähistame Haapsalu Kuursaalis 28. juuni päikeselist ilma ja meie selle suve esimese kontsert-õhtusöögiga.
Hubast atmosfääri rikastab meeleoluka muusikaga MAREK SADAM DUO.
Seda kõike vürtsitab Haapsalu Kuursaali peakoka poolt just selleks päevaks loodud erimenüü.

Disco Tallinn Haapsalu Kuursaalis – Ivo Linna, Robert Linna & Supernova 07.07

Suur disco kontsert:
IVO LINNA / ROBERT LINNA / SUPERNOVA live
Pidu:
WIDENSKI
TOM LILIENTHAL

Laura Prits & Tom Cats 14.07 Haapsalu Kuursaalis

Bänd esitab meile omas mahlas erinevaid covereid, kuuleme lugusid nii Led Zeppelini, Jimi Hendrix-i kui ka AC/DC repertuaarist. Lisaks tuntud rock lauludele on ka Tom Catsi repertuaaris tantsulugusid Tina Turnerilt, Ellen Kingilt, Amy Winehouse-ilt ning paljudelt teistelt tuntud artistidelt nii Eestist kui ka välismaalt. Saab nii kaasa lauda kui ka rock’ida!

Rita Ray Bänd kontsert-õhtusöök 19.07 Haapsalu Kuursaalis

Oma kauni lüürika, kerge ja õrna, kuid kaasakiskuva muusikaga on Rita toonud Eesti muusikamaastikule värsket õhku. Disko ja r&b sugemetega soul-muusikale pühendatud repertuaarist leiab palasid nii praegustele kui ka uutele fännidele.
Maitsva 3-käigulise menüü eest hoolitsevad Haapsalu Kuursaali kokad.

Lexsoul Dancemachine 21.07 Haapsalu Kuursaalis

See energiast pakatav funk-soul bänd tantsutab meid oma hingestatud. Ansambli muusikas kohtuvad emotsioonid, mis sikutavad inspiratsiooni toorest ja tolmusest 70-ndate funkist ning teisalt ka meloodilisest 60-ndate soulist. Kinnitame, et meeldejääv saab see õhtu olema!

Öömaja 22.07 Haapsalu Kuursaalis

22. juulil ootame sind Haapsalu Kuursaali, kuna külas on Öömaja DJ-d Indrek Alev ja Andres Alev, et kostitada teid hea muusikaga! Kaasas on neil disco ja house’i parimad palad.
Öömaja nime taga peitub juba kümne aasta jagu raadiosaateid ning tantsumuusika pidusid, millega on rännatud läbi Eesti.

Ines kontsert-õhtusöök 02.08 Haapsalu Kuursaalis

Inese kaunis, kõlav ja eriline hääl on saanud armsaks paljudele eestlastele. Sel augusti õhtul astub ta lavale koos kahe tubli muusikuga ning toovad säravasse suvekuuse pehmeid ja sooje meloodiaid. Esitusele tulevad nii tuttavad kui vähem tuttavad lood, kuid kindel on, et kaunitest sõnadest ja mõnusast muusikast puudust ei tule.
Seda kõike vürtsitab Haapsalu Kuursaali peakoka poolt just selleks päevaks loodud erimenüü.

Miljardid 05.08 Haapsalu Kuursaalis

Ka sumedal augustkuul ei peatu Haapsalu Kuursaalis hea muusika ning tantsurütmid, sest 5. augustil on oodata eriti mõnusat Miljardite õhtut!
Miljardites musitseerivad: Marten Kuningas – vokaal, elektrikitarr; Raul Ojamaa – elektrikitarr, taustavokaal; Peedu Kass – basskitarr, klahvpillid, taustavokaal; Kristjan Kallas – trummid, elektroonilised trummid; Tarvi Kull – klahvpillid, taustavokaal.

PULMAD… TÄHISTA HAAPSALU KUURSAALIS!

Haapsalu on üks idüllilisemaid ja romantilisemaid kohti Eestis, kus ajaloolises kuursaalis pulmasid pidada, lummava vaatega merele. Alustades tseremooniast kuni lõpetades suurema pulmapeoga – selle kõik annab meie juures korraldada.

Kuursaal mahutab kuni 150 külalist ja koostöös meie peakokaga koostame just Teie soovidele ja ootustele vastava pulmamenüü. Personaalse pakkumise saamiseks kirjuta meile haapsalu@kuursaal.ee

HAAPSALU KUURSAAL

Promenaadi 1,
Haapsalu

Oleme talvehooajal suletud.
Avame taas suvel 2023.

Telefon: +372 53459805
E
-mail: haapsalu@kuursaal.ee

VÕI KÜLASTAGE MEIE TEISI RESTORANE

TOKO
Tartu
Vabaduse pst 1C

Veebileht

POKO
Pärnu
Ranna pst 11A

Veebileht

OKO
Viimsi
Kesk tee 27

Veebileht

PAJU VILLA
Tallinn
Vabaduse pst 88

Veebileht

NOA CHEF’S HALL
Tallinn
Ranna tee 3

Veebileht

NOA
Tallinn
Ranna tee 3

Veebileht

TULJAK
Tallinn
Pirita tee 26E

Veebileht